کتاب راهنمای جامع دوزیستان ایران منتشر شد

کتاب راهنمای جامع دوزیستان ایران در قطع رقعی بصورت تمام رنگی با همکاری موسسه خزنده شناسان پارس و دانشگاه کردستان منتشر شد. مخاطبین اصلی این کتاب دانشجویان، متخصصین، پژوهشگران و علاقه‌مندان رشته های محیط‌زیست، بوم شناسی، جانورشناسی، زیست شناسی، گردشگری، اکوتوریسم و همچنین کارشناسان و محیط بانان سازمان حفاظت محیط‌زیست و ادارات وابسته به آن هستند. لازم به ذکر است این کتاب جامع منطبق بر سرفصل وزارت علوم یکی از منابع اصلی درس خزندگان و دوزیستان ایران در مقطع کارشناسی رشته محیط‌زیست است.
نویسندگان این کتاب باربد صفائی مهرو رئیس هیات مدیره موسسه خزنده شناسان پارس و دکتر هانیه غفاری عضو هیات علمی دانشگاه کردستان هستند که سالهاست در عرصه حفاظت و مطالعه خزندگان و دوزیستان کشور فعالیت می نمایند.

کتاب راهنمای جامع دوزیستان ایران منتشر شد

این کتاب در ۳۳۱ صفحه مشتمل بر ۲۲ گونه دوزیست از ۱۳ جنس و ۷ خانواده است که با بهره-گیری از ۴۵۰ تصوير رنگي بی نظیر از دوزيستان ايران و زیستگاه های آن ها جنبه های منحصربفرد زندگی آن ها به نمايش درآورده است. همچنین ۲۲۰۰ نقطه پراکنش دوزيستان ايران در قالب نقشه های پراکنش توپوگرافی گونه ها در کتاب گنجانده شده اند که می تواند برای علاقمندان به مطالعه این گروه از مهره داران بسیار مفید باشد.

قیمت کتاب: دویست و ده هزار تومان

** برای محیط بانان، لیدرهای طبیعت و دانشجویان ارسال پستی رایگان است. 

همچنین میتوانید این کتاب را بعنوان هدیه برای محیط بان مورد نظر خود خریداری نمایید که از این طریق برای ایشان ارسال گردد.

علاقمندان می توانند این کتاب نفیس را بوسیله ثبت سفارش کتاب بصورت مستقیم از طریق شماره تماس ۰۹۱۹۱۰۷۰۶۰۱ تهیه نمایند.

**جهت ثبت سفارش: نام، نام خانوادگي، آدرس پستي به همراه کدپستي را در يک پيام به اين شماره ارسال کنيد.

 کتاب راهنمای جامع دوزیستان ایران منتشر شدکتاب راهنمای جامع دوزیستان ایران منتشر شد